Královna lesa
fine art focení
Fine art portrét červený jetel
fine art focení

FOCENÍ S VIZÁŽÍ

Jsem vizážistka, co si koupila zrcadlovku. A potom bezzrcadlovku.

Postupně se vyvíjím já i můj styl, ale nejvíc mě to táhne k fine art fotkám. Baví mě vymyslet styl, scénu a podle toho si nalíčit a učesat klientku, vybrat šaty, vytvořit doplňky a najít vhodné prostředí. Začínám si troufat i na focení svateb.

Jsem profesně zdeformovaná a zaměřuji se hlavně na ženy. Za svoji dlouholetou praxi mám pocit, že už vím, co komu sluší a sedí. A že z žen dokážu vytáhnout hluboko schovanou „princeznu“, kterou tam má každá, jen není moc příležitostí ji v běžném životě ukázat. Dále fotím rodinky, newborn a menší svatby. 

Spolupracuji s šikovnou floristkou, kreativní stylistkou a s holkama z vyrobeno.com, takže nic není nemožné.

Pokud se vám líbí moje fotky, bude mi potěšením s vámi fotit! 😀

ceník

Focení svatby

Individuální dle náročnosti

Vše záleží na domluvě a požadavcích manželského páru. Fotím pouze svatby, kde má nevěsta zájem také o svatební líčení a účes ode mě.

Focení s vizáží

4.000 Kč

V ceně je foto make-up, účes, zapůjčení příčesků, zapůjčení šat, doplňků, a 15 upravených fotografií v digitální podobě.
Trvání cca 4 hodiny.
Prosím o pochopení, že neupravené fotky neposkytuji.

Focení bez vizáže

3.000 Kč

V ceně je minimálně 15 upravených fotek v digitální podobě.
Prosím o pochopení, že neupravené fotky neposkytuji.

Dárkový poukaz

libovolná částka

Veronika Vláčilová

"Jani, moc děkuju za krásný fotky, úžasný líčení a uvolněnou atmosféru při focení. Cítila jsem se příjemně a právě díky tomu mohly vzniknout takové vysmáté portrétovky! 🙂"

Veronika Ježková

" Janča je neskutečně šikovná. Všechno zvládá perfektně, ať už líčení, účes, ale i focení. S výsledkem jsem byla rozhodně spokojená a můžu Janču jenom doporučit! 😊👍 "

Lenka Buršíková

"Jani, touto formou bych Ti ještě jednou chtěla poděkovat za úžasnou spolupráci pri foceni 😉Nejen, že jsi skvělý človíček (to je bonus k nezaplacení 👍) jsi také neskutečný profík a velice kreativní, co se vizaze a vlasového stylingu týká 🙏👏děkuji za možnost tvořit společně a těším se na příště 💖 P. S. Pro všechny slečny, dámy a mladé paní - práce Jany je TOP 🔝 "