Královna lesa
fine art focení
Fine art portrét červený jetel
fine art focení

FOCENÍ S VIZÁŽÍ

Hned na úvod chci říct, že nejsem fotograf. Přestože je tato stránka plná fotek, které jsem vlastnoručně vyfotila a upravila, zatím se nepovažuji za fotografa. Jsem vizážistka, co si koupila zrcadlovku. A potom bezzrcadlovku.

Fotografický obor je velká alchymie a ovládnout ho chvíli trvá. Intenzivně se vzdělávám, zkouším, experimentuji a učím se ze svých chyb.

Postupně se vyvíjím já i můj styl, ale nejvíc mě to táhne k fine art fotkám. Baví mě vymyslet styl, scénu a podle toho si nalíčit a učesat klientku, vybrat šaty, vytvořit doplňky a najít vhodné prostředí.

Tím, že jsem profesně zdeformovaná, zaměřuji se hlavně na ženy. Za svoji dlouholetou praxi mám pocit, že už trochu vím, co komu sluší a sedí. A že z žen dokážu vytáhnout hluboko schovanou „princeznu“, kterou tam má každá, jen není moc příležitostí ji v běžném životě ukázat.

Spolupracuji s šikovnou floristkou, kreativní stylistkou a s holkama z vyrobeno.com, takže nic není nemožné.

Pokud jsem vás neodradila a líbí se vám moje fotky, bude mi potěšením s vámi fotit! 😀

ceník

Tématické focení s vizáží

(hodí se i pro nastávající maminky)

3.000 Kč

V ceně je foto make-up, účes, zapůjčení příčesků, zapůjčení šat, doplňků, a minimálně 10 upravených fotografií v digitální podobě.
Trvání cca 4 hodiny.
Prosím o pochopení, že výsledné fotky vybírám já a neupravené fotky neposkytuji.

Focení bez vizáže

1.500 Kč

V ceně je minimálně 10 upravených fotek v digitální podobě.

Dárkový poukaz

libovolná částka

Focení se světýlky
Focení v lese
elfí princezna
Sesterské focení
Šípková růženka
Romantická víla

Veronika Ježková

" Janča je neskutečně šikovná. Všechno zvládá perfektně, ať už líčení, účes, ale i focení. S výsledkem jsem byla rozhodně spokojená a můžu Janču jenom doporučit! 😊👍 "

Lenka Buršíková

"Jani, touto formou bych Ti ještě jednou chtěla poděkovat za úžasnou spolupráci pri foceni 😉Nejen, že jsi skvělý človíček (to je bonus k nezaplacení 👍) jsi také neskutečný profík a velice kreativní, co se vizaze a vlasového stylingu týká 🙏👏děkuji za možnost tvořit společně a těším se na příště 💖 P. S. Pro všechny slečny, dámy a mladé paní - práce Jany je TOP 🔝 "