Jak vzniká make-up pro nevěstu
Přirozený svatební make-up
Nevěsta se ženichem se fotí v parku
Přirozený svatební make-up

SVATBA

Máte ráda výrazné líčení, nosíte barevné rtěnky, líčíte se minimálně nebo třeba vůbec? Váš svatební den je o vás a já udělám maximum pro to, abyste se cítila a vypadala skvěle!

Ať už je váš styl jakýkoli, společně vyladíme a přizpůsobíme váš make-up a účes na míru vaší osobě, abyste v den D byla tou nejkrásnější verzí sebe sama.

přípravy a zkoušky

Pokud máte o mé služby zájem, neváhejte se mi ozvat a zeptat se na váš termín svatby. Pokud budu mít volno, zarezervuji ho pro vás a domluvíme se, kdy uděláme svatební zkoušku.

Na zkoušce, kterou provádím 1-2 měsíce před svatbou, probereme vaše preference a podrobnosti o svatbě. Vyptám se, jaké budete mít šaty, kytici, doplňky, místo obřadu atd., a vymyslíme odpovídající líčení a účes.

Vyzkoušíme různé varianty a obměny, vše nafotíme, a vy poté odcházíte s kompletním líčením a účesem, abyste je podrobila zátěžovému testu. V dalších dnech si dáme vědět, jestli bylo vše v pořádku.

svatební den

Pokud make-up i účes obstál a jste spokojená, uvidíme se v den D. Přijedu za vámi na místo příprav, nebo můžete vy za mnou do Mladoňovic, podle toho, co je vám milejší.

S radostí se postarám také o vaše svatebčany a svatebčanky, a to v libovolném počtu (v případě potřeby zajistím posilu). Obvykle mají zájem o úpravu vizáže také maminky, svědkyně nebo družičky.

Pokud je potřeba, pomůžu vám do šatů, zamaskuji tatínky pořezané při holení nebo opar u ženicha či jinak přiložím ruku k dílu.

A dál už je to na vás!

ceník

NEVĚSTA – svatební líčení včetně zkoušky

1800 Kč

NEVĚSTA – svatební účes včetně zkoušky

1200 Kč

NEVĚSTA – svatební líčení a účes vč. zk

3000 Kč

SVATEBČANKA – líčení bez zkoušky

500 – 700 Kč

SVATEBČANKA – účes bez zkoušky

300 – 500 Kč

cestovné

dle dohody

Vizážistka nanáší oční stíny
Přirozené líčení pro nevěstu
Svatební focení, nevěsta a ženich
Jemné líčení pro nevěstu
Make-up na svatební focení
Vizáž nevěsta, svatební focení

Ivana Cahová Kosová

„Děkuji paní Jandové za krásné nalíčení na svatbu. Dokonalý makeup, velmi milá a ochotná paní. Dávám plné hodnocení, 5 hvězdiček. Vřele všem doporučuji.“

Martina Sokolová

„Moc děkujeme za líčení na svatbu. Vydrželo opravdu dlouho v dešti i následném horku. Byly jsme moc spokojené. :)“

Tereza Tůmová

„Janča mě v můj svatební den naprosto zachránila. Nejen že zvládla v rekordním čase skvělé líčení ale i perfektní účes. Obojí vydrželo až do večera i přes nepříznivé počasí, takže mohu její práci jen doporučit. Vždy se snažila vyhovět mým požadavkům a pracovala velice profesionálně. Ještě jednou moc děkuji :-)“