RECEPT – Jak vytvořit nevěstu

Ráda byste se vdala, ale nevíte, jak na to a co je k tomu potřeba?
Pak si přečtěte následující řádky anebo si rovnou rezervujte svůj termín na náš DEN NEVĚSTY.

K tomu, aby se z vás stala nevěsta, potřebujete muže se zásnubním prstenem. V případě odlišných preferencí lze nahradit ženou, avšak prsten je naprosto zásadní. Vdavkuchtiví partneři jsou v dnešní době poměrně vzácní a jejich výskyt ve volné přírodě je spíše ojedinělý. S jejich hledáním vám bohužel nepomůžeme, ale pokud se vám podaří nějakého ulovit, máte skoro vyhráno.
Další důležité náležitosti dokonalé nevěsty jsou nádherné svatební šaty, profesionální make-up a slušivý účes. Tyto ingredience ale nerostou na stromě a vystopovat kvalitní dodavatele těchto služeb alespoň v rámci jednoho kraje, neřkuli okresu, obvykle vyžaduje velkou dávku štěstí a detektivní vlohy.

Ale nezoufejte, tyto podpultové komodity máme skladem a připraveny k okamžitému použití.
Napište si o svůj termín a stavte se za námi do Svatebního salonu www.suzyverde.cz. My z vás tu nevěstu uděláme!

A abych trochu víc vysvětlila náš záměr – jde o spojení třech svatebních úkolů každé nevěsty a jejich řešení v jeden den a na jednom místě, navíc v přátelské atmosféře se sklenkou sektu v ruce. Takže si ve svatebním salonu vyzkoušíte různé šaty a já k nim potom doladím padnoucí líčení a účes.
Žena obvykle nenosí honosné šaty každý den a velký make-up obden, a předsvatební zkoušky těchto služeb probíhají odděleně. Proto je těžké si představit, jak bude vypadat všechno dohromady v den D.

Z vlastní i ze zprostředkované zkušenosti vím, že takové zkoušení svatebních šatů v běžném nebo žádném líčení může být matoucí a že to bez svatebního make-upu a účesu prostě není ono.

Tak jestli nechcete jezdit po všech čertech, jsme tu pro vás. 😊