SVATEBNÍ ÚČES? JEDINĚ BOHO

Boho účesy se na výsluní zájmu drží už nějaký ten pátek a nutno říct, že od doby, kdy se u drdolů poprvé začaly nesměle objevovat copánky z ofiny, neztratily svoje kouzlo.

 

PRO KOHO

Boho účesy jsou skvělou volbou pro ženy, které se příliš necítí v hladkých svázaných účesech a pro které je klasický elegantní drdol příliš usedlý a upjatý. Výhodou je, že nespoutané vlny a nadýchané účesy ve stylu „to jsem si na rychlo sepla“ sluší snad každé ženě.

 

LEŽÉRNÍ A NEDBALÉ

Ale nenechte se mýlit. I když to tak možná na první pohled nevypadá, v náročnosti si boho účesy nezadají s kdekterým složitým výčesem. Pro boho styl jsou zásadní vlny, a to čím volnější, tím lepší. Jak ale jistě tušíte, udržet vlny celý svatební den a velkou část noci ve stejném stavu jako při dokončení účesu, nebývá lehké. Každé vlasy jsou jiné a na každých drží/případně nedrží jinak. Zásadní je použít správnou techniku natáčení a vhodné stylingové přípravky.

 

KAM SE HODÍ

Boho účesy jsou naprosto univerzální. Nejenže sluší každému, ale můžete je vynést téměř na jakoukoliv akci. Ať už se budete vdávat, jste družička nebo svědkyně, půjdete na ples nebo chystáte narozeninovou oslavu, v boho stylu vždy zazáříte. Na svatbu je skvělé doplnit účes živými květinami, na ples bude účesu slušet ozdoba ve formě hřebínku nebo třeba drátku s perlami. Na trhu je toho spousta a já jako pravá straka mám pro vás hromadu doplňků na půjčení. Pro více informací můžete mrknout na www.janajandova.eu/spolecenske-ucesy.

 

polorozpuštěné boho účesy